Meny

Ring meg

Om AB Trafikkskole

Skolebil med elev fra AB Trafikkskole

AB Trafikkskole ble etablert på Nesbru i 1983, og har siden den gang blitt utvidet med flere avdelinger i Asker og Bærum. Vi tar i mot rundt 1.200 nye elever hvert eneste år. Bestill opplæring i vår online bookingkalender eller se vår prisliste.

Vi er 10 trafikklærere fordelt på våre avdelinger, og vi tilbyr undervisning i følgende førerkortklasser: A, A1, A2, B, BE, B96 og AM146 med tilhørende teoretiske og trafikale kurs.

Vi anbefaler deg å starte tidlig, med profesjonell hjelp. Vi tilrettelegger for mengdetrening og privat øvelseskjøring slik at du kan gjøre en systematisk og god jobb privat. Dette kan du spare flere tusen kroner på. Vi erfarer at de som får satt mengdetrening i system i samarbeid med oss, har de beste resultatene.

Etter hver kjøretime får elevene skriftlig tilbakemelding, slik at både elev og ledsager lett kan se hva eleven har jobbet med, hva som kan trenes på privat, hva som er planen videre og annen nyttig info.

God kommunikasjon med lærer, elev og ledsager noe vi setter høyt. Derfor inviterer vi ledsagere til å møte opp 1 times tid i løpet av et trafikalt grunnkurs. Her vil det bli gitt nyttig info. Anbefales!

Vi henter våre elever ved alle sentrale steder i Asker og Bærum, også på de videregående skolene.

Har du spørsmål rundt kjøreopplæringen? Ta kontakt med oss i dag:

Asker og Bærum Trafikkskole AS
Avd. Bærum: Gamle ringeriksvei 37, 1357 Bekkestua
Avd. Asker: Strøket 5, 1383 Asker


Tlf: 67 10 46 46 Bekkestua
Tlf: 98 76 71 70 Asker
Epost: post@abtrafikkskole.no

Anita Sørstø (manuell)

Anita Sørstø (manuell)

Trafikklærer

415 77 228

anita@abtrafikkskole.no

Cato Holst (manuell)

Cato Holst (manuell)

Trafikklærer

900 21 999

cato@abtrafikkskole.no

Cecilia Sletten (manuell)

Cecilia Sletten (manuell)

Trafikklærer

455 06 358

cecilia@abtrafikkskole.no

Christian Høva Ihle (manuell)

Christian Høva Ihle (manuell)

Trafikklærer

415 58 437

christian@abtrafikkskole.no

Ernst-Ole Kollen (Automat)

Ernst-Ole Kollen (Automat)

Trafikklærer

917 06 560

ernst@abtrafikkskole.no

Joar Skimten (manuell)

Joar Skimten (manuell)

Trafikklærer

982 15 523

joar@abtrafikkskole.no

Karin Haugen

Karin Haugen

Kontoransvarlig

913 45 105

post@abtrafikkskole.no

Lars Øverby

Lars Øverby

Trafikklærer

987 67 171

asker@abtrafikkskole.no

Ole Raymond (automat)

Ole Raymond (automat)

Trafikklærer

941 67 176

ole@abtrafikkskole.no

Thomas Rouse (manuell)

Thomas Rouse (manuell)

Daglig leder / Trafikklærer

483 64 101

thomas@abtrafikkskole.no

Tore Johannessen (manuell)

Tore Johannessen (manuell)

Faglig leder / Trafikklærer

913 16 737

tore@abtrafikkskole.no