Om oss

AB TRAFIKKSKOLE

Om Asker og Bærum Trafikkskole

AB Trafikkskole ble etablert på Nesbru i 1983, og har siden den gang blitt utvidet med flere avdelinger i Asker og Bærum. Vi tar i mot rundt 1.200 nye elever hvert eneste år.

Vi er 10 trafikklærere fordelt på våre avdelinger i Asker og i Bærum og vi tilbyr undervisning i følgende førerkortklasser: A, A1, A2, B, BE, B96 og AM146 med tilhørende teoretiske og trafikale kurs.

Vi anbefaler deg å starte tidlig, med profesjonell hjelp. Vi tilrettelegger for mengdetrening og privat øvelseskjøring slik at du kan gjøre en systematisk og god jobb privat. Dette kan du spare flere tusen kroner på. Vi erfarer at de som får satt mengdetrening i system i samarbeid med oss, har de beste resultatene.

Etter hver kjøretime får elevene skriftlig tilbakemelding, slik at både elev og ledsager lett kan se hva eleven har jobbet med, hva som kan trenes på privat, hva som er planen videre og annen nyttig info.

God kommunikasjon med lærer, elev og ledsager noe vi setter høyt. Derfor inviterer vi ledsagere til å møte opp 1 times tid i løpet av et trafikalt grunnkurs. Her vil det bli gitt nyttig info. Anbefales!

Vi henter våre elever ved alle sentrale steder i Bærum, også på de videregående skolene.

Har du spørsmål rundt kjøreopplæringen? Ta kontakt med oss i dag:

Asker og Bærum Trafikkskole A/S

Avd. Bærum:
Gamle ringeriksvei 37
1357 Bekkestua
67 10 46 46

Åpningstider:
Mandag - Torsdag: 10:00 - 16:00
Fredag: 10:00 - 14:00

Tlf: 67 10 46 46 Bekkestua

Epost: post@abtrafikkskole.no

Cato Holst

Cato Holst
Trafikklærer

Underviser i klasse
BAut, BE, B96

900 21 999

cato@abtrafikkskole.no

Christian Høva Ihle

Christian Høva Ihle
Trafikklærer

Underviser i klasse
BAut, TG

918 61 865

christian@abtrafikkskole.no

Endre Kristiansen

Endre Kristiansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
BAut, TG, A, A1, A2

934 26 819

endre@abtrafikkskole.no

Erlend Slette

Erlend Slette
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

919 93 937

erlend@abtrafikkskole.no

Ernst-Ole Kollen

Ernst-Ole Kollen
Trafikklærer

Underviser i klasse
BAut

917 06 560

ernst@abtrafikkskole.no

Karin Haugen

Karin Haugen
Kontoransvarlig

913 45 105

post@abtrafikkskole.no

Mads Tjeldflaat

Mads Tjeldflaat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

469 32 795

mads@abtrafikkskole.no

Martin Fransrud

Martin Fransrud
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

919 98 157

martin@abtrafikkskole.no

Peder Madsen

Peder Madsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

913 01 019

peder@abtrafikkskole.no

Thomas Rouse

Thomas Rouse
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM146

483 64 101

thomas@abtrafikkskole.no

Tore Johannessen

Tore Johannessen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM146, S

913 16 737

tore@abtrafikkskole.no

Kommende kurs

Trafikalt grunnkurs (Trafikalt grunnkurs)

26. september / Asker & Bærum Trafikkskole AS, Gamle Ringeriksvei 37, 1357 BEKKESTUA / 2 100,00

Førstehjelp (Trafikalt grunnkurs)

27. september / Asker & Bærum Trafikkskole AS, Gamle Ringeriksvei 37, 1357 BEKKESTUA / 600,00

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (BE))

10. oktober / Bekkestua / 1 400,00

Ta kontakt

Medlem av:

Trafikkforum-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Asker & Bærum Trafikkskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Les mer